Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації - проекту Детального плану території правого берега Басівкутського водосховища

11.08.2019 12:46:26


11 листопада 2019 року о 11:00 у приміщенні Майстерні міста, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Лермонтова, 6, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації - проекту Детального плану території правого берега Басівкутського водосховища (озера) орієнтовною площею 80 га у комплексі із внесенням змін до діючого детального плану території на вул. В’ячеслава Чорновола та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Додатково повідомляємо, що 11 листопада 2019 року станом на 13:09 у приміщенні Майстерні міста, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Лермонтова, 6, завершилися громадські слухання щодо обговорення проєкту містобудівної документації - проєкту Детального плану території правого берега Басівкутського водосховища (озера) орієнтовною площею 80 га у комплексі із внесенням змін до діючого детального плану території на вул. В’ячеслава Чорновола та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Результати та перебіг розгляду пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації оформлено протоколом.

протокол громадських слухань.PDF (formatter->asSize($attachment->size) ?>)
Більше новин
Всі новини
Favorite Tags