Проведення виставки робіт відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію створення ескізного проекту пам’ятника Степану Бандері

11.07.2018 09:14:23

З метою вшанування пам’яті видатного українського політичного діяча, ідеолога українського національного руху, провідника ОУН, 16 серпня 2018 року Управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради було оголошено відкритий архітектурний конкурс на краще об’ємно-просторове та ідейно-художнє рішення пам’ятника Степану Бандері (далі – Конкурс). Конкурс є відкритим і до участі в ньому було запрошено фахівців та авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів та скульпторів, а також студентів архітектурних і художніх навчальних закладів.

На даний час, в Конкурсі бере участь шість проектних пропозицій від учасників з Рівного, Львова та Києва. Конкурсні роботи експонуються з 31 жовтня по 13 листопада 2018 року у виставковій залі Рівненської обласної організації Національної Спілки Художників України, за адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, 2А. Вхід на експозицію вільний. Всі бажаючі зможуть залишити свої відгуки про конкурсні проекти у книзі. Оприлюднення підсумків конкурсу відбудеться 19 листопада.

Більше новин
Всі новини
Favorite Tags