ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА РІВНОГО ВІД НЕЗАКОННО ВСТАНОВЛЕНИХ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД

07.26.2019 05:37:10

24 липня 2019 року в Майстерні Міста Рівне за адресою вул. Лермонтова, 6 відбулося чергове засідання Комісії з питань звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд.

На розгляд Комісії були представлені матеріали щодо незаконно встановлених тимчасових споруд за наступними адресами:

1. Незаконно встановлені тимчасові споруди (23 гаражі) на вул. Клима Савури (біля будинку №14).

2. Незаконно встановлені тимчасові споруди (20 гаражів) на вул. Макарова (біля будинку №38).

3. Незаконно встановлена тимчасова споруда (гараж) на вул. Є. Коновальця (біля будинку №26).

4. Незаконно встановлена тимчасова споруда на вул. Міцкевича (біля будинку №3).

5. Незаконно встановлені тимчасові споруди (3 гаражі) на вул. Котляревського (біля будинку №18).

6. Незаконно встановлена тимчасова споруда (засіб дрібнороздрібної торговельної мережі - автокав’ярня) на вул. Соборній (біля входу в парк ім. Т. Шевченка).

7. Незаконно встановлені дві тимчасові споруди (засоби дрібнороздрібної торговельної мережі – автопричіпи з приготування та продажу випічки) на вул. Гетьмана Полуботка (біля будинку №4).

8. Незаконно встановлена тимчасова споруда (засіб дрібнороздрібної торговельної мережі - автокав’ярня) на вул. Гетьмана Сагайдачного (біля кафе «Пан Халявський»).

9 Незаконно встановлена тимчасова споруда (кіоск з обміну валют) на вул. Гетьмана Сагайдачного (біля кафе «Пан Халявський»).

10. Незаконно встановлені тимчасові споруди (2 гаражі) на вул. Гетьмана Мазепи (біля будинку №4а/6а).

11. Незаконно встановлені тимчасові споруди (3 гаражі) на вул. Вербовій (біля будинку №40а).

12. Незаконно встановлена тимчасова споруда (з продажу молочних продуктів ТМ «Щедрик») на вул.Гетьмана Полуботка (між будинками №6 та №8).

13. Незаконно встановлена тимчасова споруда (з ремонту взуття та виготовлення ключів) на вул.Гетьмана Полуботка (між будинками №6 та №8).

14. Незаконно встановлені тимчасові споруди (13 гаражів) на вул. В. Дивізії (біля будинку №29).

15. Незаконно встановлена тимчасова споруда (гараж) на вул. Х. Кононенко (біля будинку №3).

16. Незаконно встановлена тимчасова споруда (засіб дрібнороздрібної торговельної мережі - автокав’ярня) на вул. Київській (біля ТЦ «Вопак»).

17. Незаконно встановлена тимчасова споруда (засіб дрібнороздрібної торговельної мережі – автопричіп з продажу іжі швидкого приготування) на вул. Драгоманова (біля Краєзнавчого музею).

18. Незаконно встановлена тимчасова споруда (засіб дрібнороздрібної торговельної мережі – автопричіп з продажу будматеріалів) на перехресті вулиць Макарова та Боярка.

19. Незаконно встановлена тимчасова споруда (гараж) на вул. В. Чорновола (біля будинку №17).

За результатами розгляду питань Порядку денного Комісія вирішила: відкласти на довивчення питання №12 та №13. За результатами розгляду питань №1-№11 та №14-№19 комісія вирішила: рекомендувати здійснити демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд, відповідно до Порядку демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території міста Рівного, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 02 квітня 2013 року № 2873, а також доручити Управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради в 15-денний термін підготувати та подати на розгляд виконавчому комітету Рівненської міської ради проект рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд».

Більше новин
Всі новини
Favorite Tags