​Завершився Всеукраїнський конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка (сквер “на Волі”).

09.11.2019 09:22:49

Завершився Всеукраїнський конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка (сквер “на Волі”).

Всього на конкурс зареєструвалося 69 учасників (авторів та колективів) з різних міст України. Подали 17 конкурсних робіт. З них 5 - Рівне, 6 - Львів, 2 - Київ, 2 - Дніпро, 1 - Луцьк, 1 - Івано-Франківськ. З них 2 роботи журі до розгляду не допустили, так як вони були подані з порушенням терміну. До виставки конкурсних проектів ці роботи будуть допущені з поміткою “поза конкурсом”.

Результати конкурсу, згідно протоколу про підсумки конкурсу та рішення журі наступні:

Перше місце та премію 15 000 грн отримує автор Милостюк Вадим (м. Дніпро). Шифр роботи 583853.

Друге місце та премію 10 000 грн отримує авторський колектив архітектурного бюро “Автограф”: Олеся Клічук, Козак Роман, Михалюк Тетяна, Сірочук Віктор. Керівник: Сірочук Ігор (м. Рівне). Шифр роботи 001100.

Третє місце і премію 5 000 грн отримує авторський колектив Янок Владислав (керівник) та Завадська Тетяна. (м. Рівне). Шифр роботи 668600.

А також журі призначило окремий спеціальний диплом “За найкращу концептуальну містобудівну ідею”. Ним відзначили роботу авторського колективу: Матвіїшин Дмитро, Швець Данило. Керівник: Собчук Віктор. (м. Львів). Шифр роботи 000005.

Всі учасники конкурсу отримають дипломи про участь.

Роботи переможців та інших учасників можна побачити на офіційній сторінці конкурсу https://www.facebook.com/konkursVolya/

Більше новин
Всі новини
Favorite Tags