Названо ім’я переможця проекту “Успішні рівняни»

09.27.2017 07:28:57


Переможець проекту “Успішні рівняни” – заступник міського голови Рівного, безпосередніій керівник Рівненського регіонального ЦНАПу Віталій Герман.

Це не рейтинг «найвпливовіших» чи «найбагатших», яких зараз вистачає — це широке народне опитування, де самі мешканці Рівненщини називали імена людей, які своєю активною діяльністю в різних сферах заслуговують на те, аби іменуватися Успішними рівнянами.

За один рік він зміг реалізувати проект створення Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг та зробити його одним з кращих в Україні. Нині його досвід роботи, вміння об’єднувати навколо себе команду професіоналів та досягати найкращих результатів вже працюють на благо територіальної громади міста Рівне. Все це про Віталія Германа.

Саме за нього громада Рівного та області віддала найбільше своїх голосів.

Шановний Віталій Ігорович, колектив Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради щиро вітає Вас з цим почесним та високим званням! Нехай всі Ваші плани і надії завжди здійснюються, ніколи не зупиняйтесь на досягнутому та рухайтесь лише вперед… Ви-справжній лідер, ми віримо в Вас!!!

Більше новин
Всі новини
Favorite Tags