Розпорядження Кабінету Міністрів України
Рішення Рівненської міської ради
 1. Рішення Рівненської міської ради «Про скасування будівельних паспортів забудови земельних ділянок
 2. Рішення Рівненської міської ради «Про розроблення детального плану території міста, прилеглої до набережної частини річки Устя в м. Рівному, обмеженої вул. Басівкутською, Степана Бандери, Котляревського, В
 3. Про скасування рішення Рівненської міської ради від 27 грудня 2012 року №2703 "Про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Рівного"
 4. Про перейменування майдану Театрального на площу Театральну
 5. Про затвердження містобудівної документації - Детального плану території правого берега Басівкутського водосховища (озера) орієнтовною площею 80 га у комплексі із внесенням змін до діючого детального плану території на вул. В/ Чорновола в м. Рівне
 6. Про внесення змін до Програми створення, розроблення (оновлення) містобудівної та іншої документації міста Рівного на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 20.12.2018 № 5364
 7. Рішення Рівненської міської ради «Про найменування внутріквартального проїзду в районі вулиць В
 8. Рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території міста Рівного – на земельні ділянки площею 1,4624 га в районі вулиць Дубенської та Макарова ».
 9. Рішення Рівненської міської ради «Про розроблення детального плану території міста Рівного – на земельні ділянки орієнтовною площею 5,7 га в районі вулиць Млинівської та Соборної».
 10. РІШЕННЯ РІВНЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ про надання дозволу на розроблення детальних планів територій за 2017 рік
 11. Рішення Рівненської міської ради «Про розроблення детального плану території міста Рівного – на земельні ділянки площею 2,37 га в районі вулиць Костромської, Гайдамацької та Гагаріна»
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради
 1. Про затвердження проєкту розподілу території для визначення меж прибудинкової території в районі вулиць Гетьмана Мазепи, 1 та Гетьмана Сагайдачного, 2 в м. Рівному
 2. Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд
 3. Про затвердження детального плану території міста Рівного - на земельну ділянку площею 1, 7331 га на вул. Данила Галицького, 16 із кадастровим номером: 5610100000:01:038:0142
 4. Про затвердження Схеми використання території для перспективної містобудівної діяльності по вул. Клубній в м. Рівному
 5. Про затвердження Програми та умов всеукраїнського конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіалу Героям Небесної сотні та Воїнам АТО в районі майдану Просвіти та скверу біля нього у м.Рівному
 6. Про затвердження Схеми транспортних мереж вулиць та доріг з урахуванням існуючих зареєстрованих ділянок для перспективної містобудівної діяльності в районі вулиці Київської
 7. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Схеми використання територї для перспективної містобудівної діяльності в районі вул. Вячеслава Чорновола"
 8. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14 травня 2019 № 57 "Про проведення відкритого міжнародного студентського конкурсу "RivneRevital 2019"
 9. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14 травня 2019 року №59"
 10. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд"
 11. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Детального плану території міста Рівного на земельній ділянці орієнтовною площею 28,1711 га в районі вулиць Макарова та Павлюченка"
 12. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Детального плану території міста Рівного на земельні ділянки площею 2,47 га в районі вулиці Замкової"
 13. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Положення про порядок організації створення, оновлення, перевірки топографо-геодезичних знімань та ведення єдиної цифрової топографічної основи міста Рівного масштабу 1:500 та 1:2000"
 14. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Схеми використання територї для перспективної містобудівної діяльності в районі вул. Вячеслава Чорновола"
 15. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Схеми використання та забудови земель для перспективної містобудівної діяльності в районі вул. Серпанкової"
 16. Програма конкурсу конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка, вихідні дані, дослідження території проектування та фотофіксація
 17. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Програми та умов всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка"
 18. Стандарт вивісок
 19. Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Рівному