Розпорядження Кабінету Міністрів України
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради
  1. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Детального плану території міста Рівного на земельній ділянці орієнтовною площею 28,1711 га в районі вулиць Макарова та Павлюченка"
  2. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Детального плану території міста Рівного на земельні ділянки площею 2,47 га в районі вулиці Замкової"
  3. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Положення про порядок організації створення, оновлення, перевірки топографо-геодезичних знімань та ведення єдиної цифрової топографічної основи міста Рівного масштабу 1:500 та 1:2000"
  4. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Схеми використання територї для перспективної містобудівної діяльності в районі вул. Вячеслава Чорновола"
  5. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Схеми використання та забудови земель для перспективної містобудівної діяльності в районі вул. Серпанкової"
  6. Програма конкурсу конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка, вихідні дані, дослідження території проектування та фотофіксація
  7. Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Програми та умов всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка"
  8. Стандарт вивісок
  9. Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Рівному