Рішення Рівненської міської ради «Про розроблення детального плану території міста, прилеглої до набережної частини річки Устя в м. Рівному, обмеженої вул. Басівкутською, Степана Бандери, Котляревського, В'ячеслава Чорновола, Боженова та залізн. коліями"
Зони охорони об'єктів культурної спадщини центральної частини м. Рівного
Схема інженерної підготовки території та дощової каналізації
Схема організації руху транспорту м. Рівне
Рішення Рівненської міської ради «Про розроблення детального плану території на вул. Данила Галицького, 16"
Рішення Рівненської міської ради «Про розроблення детального плану території міста Рівного – на земельні ділянки площею 2,37 га в районі вулиць Костромської, Гайдамацької та Гагаріна»
Рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території міста Рівного – на земельні ділянки площею 1,4624 га в районі вулиць Дубенської та Макарова ».
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ
  Ситуаційна схема планування території

  Відповідно до статті 19, статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – детального плану території міста Рівного – на земельні ділянки орієнтовною площею 5,7 га у районі вулиць Млинівської та Соборної.

  Підстава для розроблення: рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території» від 10 жовтня 2019 року № 6679.

  Замовник: Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету рівненської міської ради.

  Мета проекту: визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території.

  Порядок і строк внесення пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – детального плану території.

  Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі Управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: вул. Лермонтова, 6, м. Рівне, 33028, тел./факс: (0362) 62-04-11.

Рішення Рівненської міської ради «Про розроблення детального плану території міста Рівного – на земельні ділянки орієнтовною площею 5,7 га в районі вулиць Млинівської та Соборної».
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ ЗАПИСКИ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Схеми використання територї для перспективної містобудівної діяльності в районі вул. Вячеслава Чорновола"
Порядок розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі у місті Рівному
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Схеми використання та забудови земель для перспективної містобудівної діяльності в районі вул. Серпанкової"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про проведення всеукраїнського конкурсу на кращі проектні пропозиції розташування двох пам'ятних знаків-Героям Небесної сотні та Воїнам АТО в районі майдану Просвіти та скверу біля нього в м.Рівному"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про проведення всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію ревіталізації пішохідної зони та громадського простору між майданом Незалежності та майданом Просвіти в м. Рівному"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про проведення відкритого міжнародного студентського конкурсу "Rivne Revital 2019"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Програми та умов всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд"
Проект містобудівної документації на місцевому рівні – «Детального плану території міста Рівного на земельні ділянки орієнтовною площею 28,1711 га. в районі вулиць Макарова та Павлюченка».
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про затвердження Детального плану території міста Рівного на земельній ділянці орієнтовною площею 28,1711 га. в районі вулиць Макарова та Павлюченка».
План зонування території м. Рівного (зонінг)
Порядок залучення, розрахунок розміру і використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Рівного
Положення про Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради
Дорожня карта для розроблення детальних планів територій
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради Про затвердження Схеми детального плану території житлового кварталу малоповерхової забудови в районі вул. Весняної

Проект містобудівної документації на місцевому рівні – «Детального плану території міста Рівного на земельні ділянки орієнтовною площею 2,47 га. в районі вулиці Замкової».