ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ ЗАПИСКИ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Схеми використання територї для перспективної містобудівної діяльності в районі вул. Вячеслава Чорновола"
Порядок розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі у місті Рівному
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Схеми використання та забудови земель для перспективної містобудівної діяльності в районі вул. Серпанкової"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про проведення всеукраїнського конкурсу на кращі проектні пропозиції розташування двох пам'ятних знаків-Героям Небесної сотні та Воїнам АТО в районі майдану Просвіти та скверу біля нього в м.Рівному"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про проведення всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію ревіталізації пішохідної зони та громадського простору між майданом Незалежності та майданом Просвіти в м. Рівному"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про проведення відкритого міжнародного студентського конкурсу "Rivne Revital 2019"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про затвердження Програми та умов всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка"
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд"
Проект містобудівної документації на місцевому рівні – «Детального плану території міста Рівного на земельні ділянки орієнтовною площею 28,1711 га. в районі вулиць Макарова та Павлюченка».
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про затвердження Детального плану території міста Рівного на земельній ділянці орієнтовною площею 28,1711 га. в районі вулиць Макарова та Павлюченка».
План зонування території м. Рівного (зонінг)
Положення про Архітектурно-містобудівну раду при управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради
Порядок залучення, розрахунок розміру і використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Рівного
Положення про Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради
Дорожня карта для розроблення детальних планів територій
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради Про затвердження Схеми детального плану території житлового кварталу малоповерхової забудови в районі вул. Весняної

Проект містобудівної документації на місцевому рівні – «Детального плану території міста Рівного на земельні ділянки орієнтовною площею 2,47 га. в районі вулиці Замкової».