повідомлення про початок розробки проекту містобудівної документації – детального плану території на земельні ділянки орієнтовною площею 28,5 га у кварталі, обмеженому вулицями Млинівською, Соборною, Макарова та Корольова.

08.25.2021 10:41:29

Підстава для розроблення: рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території» від 10 червня 2021 року № 734.

Замовник: Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Мета проекту: Забезпечення комплексності забудови території, Визначення/уточнення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території. Виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території. Визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування.

Конкретні правові, економічні наслідки та наслідки для довкілля, в тому числі для здоров’я мешканців, основні техніко-економічні показники будуть висвітленні на етапі оприлюднення проекту містобудівної документації, під час проведення громадських обговорень щодо урахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, на засіданні Архітектурно-містобудівної ради, що розглядатиме даний проект ДПТ.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі Управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: вул. Лермонтова, 6, м. Рівне, 33028, тел./факс: (0362) 62-04-11, в електронній формі листом на е-скриньку Управлінню містобудування та архітектури : uma.dpt.rivne@gmail.com, umiarx@gmail.com
Більше новин
Всі новини
Favorite Tags