Відновлено можливість видачі містобудівних умов та обмежень тільки для об`єктів які не потребують земельних ділянок. Деталі.

03.23.2022 10:01:16

В зв'язку з поновленням діяльності порталу єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, та водночас поки що ще закритим державним земельним кадастром, Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради відновлено послугу видачі вихідних даних для проектування - містобудівних умов та обмежень, але лише щодо тих об'єктів, що не потребують підтвердження права власності чи користування земельними ділянками у відповідністю з п.4. ст. 34 закону України про регулювання містобудівної діяльності:

4. Реконструкція, реставрація або капітальний ремонт об’єктів будівництва без зміни зовнішніх геометричних розмірів їхніх фундаментів у плані, реконструкція або капітальний ремонт автомобільних доріг, залізничних колій, ліній електропередачі, зв’язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій у межах земель їх розміщення, а також комплексна реконструкція кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду і нове будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури відповідно до містобудівної документації на замовлення органів державної влади чи органів місцевого самоврядування на відповідних землях державної чи комунальної власності можуть здійснюватися за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою.”

Більше новин
Всі новини
Favorite Tags