ЗАСІДАННЯ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ №6. 15.04.2022

04.15.2022 07:49:10

15.04.2022 (п'ятниця) о 14:00 в приміщенні Майстерні міста, (вул. Лермонтова, 6, м. Рівне.) відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Порядок денний:

1. Розгляд передпроєктних пропозицій «Реконструкція громадської будівлі контори "літера Б-2" під консультативний медичний заклад з адміністративними приміщеннями по вул. Дворецькій, 180 в м.Рівне, Рівненської територіальної громади».

Доповідач – архітектор Омельчук Володимир Федорович

Замовник – Данилець М.Л., Данилець Л.І., Данилець О.М., Данилець А.М.

2. Розгляд передпроєктних пропозицій «Нове будівництво Церкви "Божого Спасіння" Християн Віри Євангельської за адресою: Рівненська область, м.Рівне, вулиця Корольова, 3».

Доповідач – архітектор ТОВ "Рівнеінвест-Проект" Громик Олексій

Замовник – Церква "Божого Спасіння" Християн Віри Євангельської

3. Розгляд передпроєктних пропозицій «Нове будівництво житлового одноквартирного індивідуального (блокованого) будинку на земельній ділянці з кадастровим номером 5610100000:01:054:1591 в м.Рівне, Рівненської територіальної громади.»,

«Нове будівництво житлового одноквартирного індивідуального (блокованого) будинку на земельній ділянці з кадастровим номером 5610100000:01:054:1592 в м.Рівне, Рівненської територіальної громади».

Доповідач – архітекторка ТОВ «А-2» Віталія Дердюк

Замовник – Павлюк Павло

4. Розгляд передпроєктних пропозицій «Реконструкція квартири № 61 в житловому будинку під торгово-офісні приміщення на просп. Миру, 2 в м. Рівному, Рівненської територіальної громади, Рівненського району, Рівненської області».

Доповідач – архітектор ТОВ «Майстерня МОСТ» Некоз Ярослав Вікторович

Замовник – Гах Ірина Миколаївна

5. Розгляд передпроєктних пропозицій «Реконструкція приміщень кафе "Кобза" І та ІІ поверхи літ. А-4 в адміністративній будівлі під нежитлові приміщення на вулиці Соборна 1 в м. Рівне Рівненської територіальної громади».

Доповідач – інженер Ковтонюк Сергій Олексійович, архітектор Ковтонюк Олександр Сергійович

Замовник – Солодчук Н.М.

6. Розгляд передпроєктних пропозицій «Проект опорядження фасадів з благоустроєм території та опорядженням входів у нежитлові приміщення в складі проекту "Капітальний ремонт житлового будинкупо вулиціС. Бандери, 26 у м. Рівне».

Доповідач – інженер Ковтонюк Сергій Олексійович, архітектор Ковтонюк Олександр Сергійович

Замовник – "ОСББ Степана Бандери, 26"

Більше новин
Всі новини
Favorite Tags