Заступнику Хомка «погрожували»

07.06.2017 11:47:30

Громадськість брала в облогу кабінет заступника міського голови Рівного Віталія Германа.

Усе через створення робочої групи, яка має допомагати розробникам історико-архітектурного опорного плану збирати інформацію про Рівне. Зокрема, активістів обурило те, що до цієї групи не потрапило жодного представника громадськості.

Тому волонтер Тетяна Гонтар звинуватила Германа у підкилимній грі. Сам він через блокування свого кабінету викликав поліцію.

«Сьогодні методом морального тиску і погроз була заблокована робота більш як на 1 годину. Повідомляємо, що робота робочої групи буде відкритою і прозорою, персональний склад якої сформований для професійного і колегіального обговорення основних положень цього виду містобудівної документації. Про дату і час роботи робочої групи буде повідомлено додатково у засобах масової інформації. Насправді неприємно, коли тебе не хочуть чути, а намагаються перекричати. Не хочуть чути про Закон, про Державні будівельні норми, які визначають порядок розроблення цього виду містобудівної документації та процедуру і спосіб її громадського обговорення та затвердження. Документація повинна бути розроблена на паперових та електронних носіях із використанням сучасних геоінформаційних технологій у єдиній системі класифікації та кодування містобудівної діяльності з урахуванням наявних офіційних документів і даних, одержаних під час натурних обстежень і спеціальних досліджень відповідно до вимог Державних будівельних норм. Халтура не пройде!» — написав Герман у Facebook.

Нагадаємо, що львівський інститут зараз розробляє історико-архітектурний опорний план. Його вартість становить близько мільйона гривень.

Джерело РІВНЕ ВЕЧІРНЄ

Більше новин
Всі новини
Favorite Tags