Місце надання послуги
33013, м. Рівне, Майдан Просвіти 2
Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг
Кому надається
Суб’єкти господарювання
Вартість послуги
Безкоштовно
Термін надання послуги
Протягом 10 робочих днів з дня надходження пакета документів
Перелік документів, необхідних для отримання послуги

1. Заява на ім'я керівника управління містобудування та архітектури про надання паспорту прив'язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності зі згодою замовника на обробку персональних даних за формою наведеною у додатку до цієї інформаційної картки.

2. Висновок, виданий управлінням містобудування та архітектури, про відповідність намірів, місця розташування тимчасової споруди комплексній схемі розміщення ТС (у разі її наявності), містобудівним обмеженням та будівельним нормам і правилам.

3. Ескізний проект фасадів тимчасової споруди у кольорі, та фотофіксація існуючого стану фасадів об’єкта.

4. Схема благоустрою прилеглої території, складена замовником або суб'єктом господарювання, який має відповідну ліцензію чи архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат.

5. Технічні умови щодо інженерного забезпечення ТС (за наявності), отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж.

6. Копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою або договір особистого строкового сервітуту території, засвідчений у встановленому порядку.